175 000 €
3182 €/m²
Property 61716 photo 1
Property 61716 photo 2
Property 61716 photo 3
Property 61716 photo 4
Property 61716 photo 5
Property 61716 photo 6
Property 61716 photo 7
Property 61716 photo 8
Property 61716 photo 9
Property 61716 photo 10
Property 61716 photo 11
Property 61716 photo 12
Property 61716 photo 13
Property 61716 photo 14
Property 61716 photo 15
Property 61716 photo 16
Property 61716 photo 17
Property 61716 photo 18
Property 61716 photo 19
Property 61716 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 1982
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
228 000 € 2171 €/m²
  • Kod objekta 65827
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 64756
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 64275
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63919
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 3074 €/m²
  • Kod objekta 64276
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64262
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65208
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 64267
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
192 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 66165
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter