165 000 €
2661 €/m²
Property 59675 photo 1
Property 59675 photo 2
Property 59675 photo 3
Property 59675 photo 4
Property 59675 photo 5
Property 59675 photo 6
Property 59675 photo 7
Property 59675 photo 8
Property 59675 photo 9
Property 59675 photo 10
Property 59675 photo 11
Property 59675 photo 12
Property 59675 photo 13
Property 59675 photo 14
Property 59675 photo 15
Property 59675 photo 16
Property 59675 photo 17
Property 59675 photo 18
Property 59675 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Sprat: penthaus
  • Godina izgradnje: 1994
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 62 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
217 000 € 2047 €/m²
  • Kod objekta 65855
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63920
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
143 000 € 4766 €/m²
  • Kod objekta 64534
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 64754
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 3068 €/m²
  • Kod objekta 65824
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
188 000 € 4585 €/m²
  • Kod objekta 63922
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
139 000 € 1805 €/m²
  • Kod objekta 64425
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
192 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 66165
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
158 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65924
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter