330 000 €
27 €/m²
Property 23091 photo 1
Property 23091 photo 2
Property 23091 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od grada: 11 km
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 360 kv.m.

Za prodaju
370 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 35177
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
450 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 4068
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
400 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40480
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
270 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 41644
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 35771
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
480 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 37270
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
490 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 16054
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
320 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 34397
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
400 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 51715
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 2750 m
Za prodaju
480 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51293
  • Kvadratura 48000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter