Property 62961 photo 1
Property 62961 photo 2
Property 62961 photo 3
Property 62961 photo 4
Property 62961 photo 5
Property 62961 photo 6
Property 62961 photo 7
Property 62961 photo 8
Property 62961 photo 9
Property 62961 photo 10

Detalji

  • Sprat: 8. sprat
  • Godina izgradnje: 1999
  • Godina renoviranja: 2025
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 4148 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 30 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod objekta 65359
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 66063
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
315 000 € 5727 €/m²
  • Kod objekta 64830
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod objekta 65117
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
242 000 € 2261 €/m²
  • Kod objekta 63313
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65306
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65243
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
315 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 65578
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65239
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter