Prodaja - Stan 76 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Rafina
320 000 €
4211 €/m²
Property 23915 photo 1
Property 23915 photo 2
Property 23915 photo 3
Property 23915 photo 4
Property 23915 photo 5
Property 23915 photo 6
Property 23915 photo 7
Property 23915 photo 8
Property 23915 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 76 kv.m na Atici. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
310 000 € 4366 €/m²
  • Kod objekta 65316
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 4722 €/m²
  • Kod objekta 56981
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 59593
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 5090 €/m²
  • Kod objekta 65794
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 36572
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 43949
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2408 €/m²
  • Kod objekta 65120
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
365 000 € 5289 €/m²
  • Kod objekta 65767
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 65143
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
257 000 € 1917 €/m²
  • Kod objekta 13560
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter