Prodaja - Zemljište 450 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Litochoro
150 000 € 110 000 €
244 €/m²
Property 19932 photo 1
Property 19932 photo 2
Property 19932 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 450 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 360 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 34028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
200 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 60981
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
150 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 14491
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
130 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 57190
  • Kvadratura 6375 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
180 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 41566
  • Kvadratura 5550 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
160 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 50662
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
190 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 37806
  • Kvadratura 6599 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
150 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 58328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 7951
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter