985 000 €
1970 €/m²
Property 58168 photo 1
Property 58168 photo 2
Property 58168 photo 3
Property 58168 photo 4
Property 58168 photo 5
Property 58168 photo 6
Property 58168 photo 7
Property 58168 photo 8
Property 58168 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Broj soba: 10
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 10
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 4700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju zgrada od 500 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 4 sprata. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. na trećem spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. na 4. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Zgrada Je Raspored kutak Poseduje i grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 24415
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
890 000 € 1207 €/m²
  • Kod objekta 20539
  • Kvadratura 737 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
960 000 € 1399 €/m²
  • Kod objekta 60875
  • Kvadratura 686 m²
  • Udaljenost od mora 560 m
Za prodaju
1 350 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 14131
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 400 000 € 4666 €/m²
  • Kod objekta 23142
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
985 000 € 1970 €/m²
  • Kod objekta 58168
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
850 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 36233
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
950 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 12070
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
950 000 € 3006 €/m²
  • Kod objekta 56358
  • Kvadratura 316 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Kod objekta 33630
  • Kvadratura 372 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter