950 000 €
1583 €/m²
Property 12070 photo 1
Property 12070 photo 2
Property 12070 photo 3
Property 12070 photo 4
Property 12070 photo 5
Property 12070 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1910
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 9900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju zgrada od 600 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, WC. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
980 000 € 1093 €/m²
  • Kod objekta 60917
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
950 000 € 3006 €/m²
  • Kod objekta 56358
  • Kvadratura 316 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 380 000 € 2029 €/m²
  • Kod objekta 44026
  • Kvadratura 680 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
800 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 54626
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 38779
  • Kvadratura 688 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 42693
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
850 000 € 1057 €/m²
  • Kod objekta 4943
  • Kvadratura 804 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Kod objekta 11618
  • Kvadratura 337 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 59531
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
960 000 € 1399 €/m²
  • Kod objekta 60875
  • Kvadratura 686 m²
  • Udaljenost od mora 560 m

Prijava za Newsletter