950 000 €
3006 €/m²
Property 56358 photo 1
Property 56358 photo 2
Property 56358 photo 3
Property 56358 photo 4
Property 56358 photo 5
Property 56358 photo 6
Property 56358 photo 7
Property 56358 photo 8
Property 56358 photo 9
Property 56358 photo 10
Property 56358 photo 11
Property 56358 photo 12
Property 56358 photo 13
Property 56358 photo 14
Property 56358 photo 15
Property 56358 photo 16
Property 56358 photo 17
Property 56358 photo 18
Property 56358 photo 19
Property 56358 photo 20
Property 56358 photo 21
Property 56358 photo 22
Property 56358 photo 23
Property 56358 photo 24
Property 56358 photo 25
Property 56358 photo 26
Property 56358 photo 27
Property 56358 photo 28
Property 56358 photo 29
Property 56358 photo 30

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju zgrada od 316 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od 4 ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC, ostava. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
850 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 61606
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 200 000 € 1929 €/m²
  • Kod objekta 21525
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
950 000 € 3006 €/m²
  • Kod objekta 56358
  • Kvadratura 316 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
950 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 34841
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
850 000 € 3068 €/m²
  • Kod objekta 57672
  • Kvadratura 277 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
800 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 54626
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 42668
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
980 000 € 1093 €/m²
  • Kod objekta 60917
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
770 000 € 1837 €/m²
  • Kod objekta 65844
  • Kvadratura 419 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
960 000 € 1411 €/m²
  • Kod objekta 43362
  • Kvadratura 680 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter