Prodaja - Zgrada 650 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Glifada
1 350 000 €
2077 €/m²
Property 14131 photo 1
Property 14131 photo 2
Property 14131 photo 3
Property 14131 photo 4
Property 14131 photo 5
Property 14131 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 1973
  • Godina renoviranja: 2010
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Garaža

Opis

Na prodaju zgrada od 650 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, alarm.

Za prodaju
1 700 000 € 1588 €/m²
  • Kod objekta 62169
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 7600 m
Za prodaju
1 200 000 € 1929 €/m²
  • Kod objekta 21525
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 42693
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Kod objekta 3326
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 46897
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
1 700 000 € 925 €/m²
  • Kod objekta 60954
  • Kvadratura 1836 m²
  • Broj soba 16
Za prodaju
2 000 000 €
  • Kod objekta 27134
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Kod objekta 39124
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 10500 m
Za prodaju
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23067
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 350 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 14131
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter