Prodaja - Zgrada 300 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Dafni
1 400 000 €
4667 €/m²
Property 23142 photo 1
Property 23142 photo 2
Property 23142 photo 3
Property 23142 photo 4
Property 23142 photo 5
Property 23142 photo 6
Property 23142 photo 7
Property 23142 photo 8
Property 23142 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 2003
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju zgrada od 300 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • Kod objekta 30035
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 860 000 € 4087 €/m²
  • Kod objekta 11421
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
2 000 000 €
  • Kod objekta 27134
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Kod objekta 41086
  • Kvadratura 843 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 36000
  • Kvadratura 918 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Kod objekta 11497
  • Kvadratura 1003 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Kod objekta 3326
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 600 000 € 3047 €/m²
  • Kod objekta 40591
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 42693
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 740 000 € 3163 €/m²
  • Kod objekta 37389
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter