Prodaja - Zgrada 560 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Kalithea
1 200 000 €
2143 €/m²
Property 24415 photo 1
Property 24415 photo 2
Property 24415 photo 3
Property 24415 photo 4
Property 24415 photo 5
Property 24415 photo 6
Property 24415 photo 7
Property 24415 photo 8
Property 24415 photo 9
Property 24415 photo 10
Property 24415 photo 11
Property 24415 photo 12
Property 24415 photo 13
Property 24415 photo 14
Property 24415 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1992
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju zgrada od 560 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, lift, grejanje.

Za prodaju
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Kod objekta 57343
  • Kvadratura 665 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 600 000 € 3047 €/m²
  • Kod objekta 40591
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 36000
  • Kvadratura 918 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 200 000 € 1929 €/m²
  • Kod objekta 21525
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Kod objekta 56119
  • Kvadratura 810 m²
  • Broj soba 13
Za prodaju
1 300 000 € 3975 €/m²
  • Kod objekta 19660
  • Kvadratura 327 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Kod objekta 11618
  • Kvadratura 337 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23067
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 300 000 € 3051 €/m²
  • Kod objekta 19115
  • Kvadratura 426 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 350 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 14131
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter