Prodaja - Zemljište 6000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
220 000 €
36 €/m²
Property 42915 photo 1
Property 42915 photo 2
Property 42915 photo 3
Property 42915 photo 4
Property 42915 photo 5
Property 42915 photo 6
Property 42915 photo 7
Property 42915 photo 8
Property 42915 photo 9
Property 42915 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od grada: 31 km
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6000 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na šumu.

Za prodaju
180 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 33563
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
300 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 25131
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
290 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 39979
  • Kvadratura 4343 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
315 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 48867
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
190 000 € 172 €/m²
  • Kod objekta 44584
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
195 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 61294
  • Kvadratura 3321 m²
  • Udaljenost od mora 823 m
Za prodaju
220 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 31079
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
280 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 29138
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
270 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 42942
  • Kvadratura 25969 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 38944
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter