185 000 €
3700 €/m²
Property 57683 photo 1
Property 57683 photo 2
Property 57683 photo 3
Property 57683 photo 4
Property 57683 photo 5
Property 57683 photo 6
Property 57683 photo 7
Property 57683 photo 8
Property 57683 photo 9
Property 57683 photo 10
Property 57683 photo 11
Property 57683 photo 12
Property 57683 photo 13
Property 57683 photo 14
Property 57683 photo 15
Property 57683 photo 16
Property 57683 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1973
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, tende, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65349
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
261 000 € 6365 €/m²
  • Kod objekta 62804
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod objekta 65217
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 63507
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 11363 €/m²
  • Kod objekta 62959
  • Kvadratura 22 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65239
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 63425
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 2330 €/m²
  • Kod objekta 63306
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter