250 000 €
11364 €/m²
Property 62959 photo 1
Property 62959 photo 2
Property 62959 photo 3
Property 62959 photo 4
Property 62959 photo 5
Property 62959 photo 6
Property 62959 photo 7
Property 62959 photo 8
Property 62959 photo 9
Property 62959 photo 10

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 1999
  • Godina renoviranja: 2025
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 4148 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 22 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 63487
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 66016
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 66063
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod objekta 65217
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 64821
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 64603
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 1702 €/m²
  • Kod objekta 65594
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63508
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter