115 000 €
1983 €/m²
Property 57466 photo 1
Property 57466 photo 2
Property 57466 photo 3
Property 57466 photo 4
Property 57466 photo 5
Property 57466 photo 6
Property 57466 photo 7
Property 57466 photo 8
Property 57466 photo 9
Property 57466 photo 10
Property 57466 photo 11
Property 57466 photo 12
Property 57466 photo 13
Property 57466 photo 14
Property 57466 photo 15
Property 57466 photo 16
Property 57466 photo 17
Property 57466 photo 18
Property 57466 photo 19
Property 57466 photo 20
Property 57466 photo 21
Property 57466 photo 22
Property 57466 photo 23
Property 57466 photo 24
Property 57466 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1964
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup

Opis

Na prodaju stan od 58 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i klima uređaj, lift.

Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3631 €/m²
  • Kod objekta 64629
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
143 000 € 4766 €/m²
  • Kod objekta 64534
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 64472
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 3068 €/m²
  • Kod objekta 65824
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1265 €/m²
  • Kod objekta 62628
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter