Property 64472 photo 1
Property 64472 photo 2
Property 64472 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 54 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
210 000 € 1478 €/m²
  • Kod objekta 26367
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
235 000 € 1991 €/m²
  • Kod objekta 34721
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 2876 €/m²
  • Kod objekta 37824
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 48551
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
168 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 65967
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65986
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66030
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
178 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 66033
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
192 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 66165
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter