165 000 € 154 000 €
3020 €/m²
Property 61925 photo 1
Property 61925 photo 2
Property 61925 photo 3
Property 61925 photo 4
Property 61925 photo 5
Property 61925 photo 6
Property 61925 photo 7
Property 61925 photo 8
Property 61925 photo 9
Property 61925 photo 10
Property 61925 photo 11
Property 61925 photo 12
Property 61925 photo 13
Property 61925 photo 14
Property 61925 photo 15
Property 61925 photo 16
Property 61925 photo 17
Property 61925 photo 18
Property 61925 photo 19
Property 61925 photo 20

Detalji

  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 51 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
175 000 € 4487 €/m²
  • Kod objekta 63918
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64262
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66030
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
144 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 64420
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63920
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 3074 €/m²
  • Kod objekta 64276
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod objekta 64671
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 64950
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter