450 000 € 390 000 €
7800 €/m²
Property 57261 photo 1
Property 57261 photo 2
Property 57261 photo 3
Property 57261 photo 4
Property 57261 photo 5
Property 57261 photo 6
Property 57261 photo 7
Property 57261 photo 8
Property 57261 photo 9
Property 57261 photo 10
Property 57261 photo 11
Property 57261 photo 12
Property 57261 photo 13
Property 57261 photo 14

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
416 000 € 4378 €/m²
  • Kod objekta 58953
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 56727
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3762 €/m²
  • Kod objekta 65793
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod objekta 65230
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
535 000 € 2454 €/m²
  • Kod objekta 57495
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 4293 €/m²
  • Kod objekta 60859
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
426 000 € 3276 €/m²
  • Kod objekta 65119
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 7241 €/m²
  • Kod objekta 65475
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
431 000 € 5192 €/m²
  • Kod objekta 65223
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 5652 €/m²
  • Kod objekta 64139
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter