93 000 € 85 300 €
63 €/m²
Property 51865 photo 1
Property 51865 photo 2
Property 51865 photo 3
Property 51865 photo 4
Property 51865 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 580 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1346 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
109 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 44731
  • Kvadratura 1344 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
75 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 59115
  • Kvadratura 805 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 56830
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52547
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
139 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 63269
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
78 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 65163
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
120 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 50410
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Kod objekta 54330
  • Kvadratura 28752 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57077
  • Kvadratura 2499 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65785
  • Kvadratura 724 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m

Prijava za Newsletter