400 000 €
5063 €/m²
Property 56730 photo 1
Property 56730 photo 2
Property 56730 photo 3
Property 56730 photo 4
Property 56730 photo 5
Property 56730 photo 6
Property 56730 photo 7
Property 56730 photo 8
Property 56730 photo 9
Property 56730 photo 10
Property 56730 photo 11
Property 56730 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju stan od 79 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
440 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 60992
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
335 000 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 61588
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
404 000 € 4590 €/m²
  • Kod objekta 58950
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 5723 €/m²
  • Kod objekta 64893
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 64221
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65667
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
345 000 € 3136 €/m²
  • Kod objekta 62550
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
382 000 € 4961 €/m²
  • Kod objekta 58960
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
473 000 € 4592 €/m²
  • Kod objekta 58956
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64689
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter