2 442 600 € 1 825 000 €
10196 €/m²
Property 64619 photo 1
Property 64619 photo 2
Property 64619 photo 3
Property 64619 photo 4
Property 64619 photo 5
Property 64619 photo 6
Property 64619 photo 7
Property 64619 photo 8
Property 64619 photo 9
Property 64619 photo 10
Property 64619 photo 11
Property 64619 photo 12
Property 64619 photo 13
Property 64619 photo 14
Property 64619 photo 15
Property 64619 photo 16
Property 64619 photo 17
Property 64619 photo 18
Property 64619 photo 19
Property 64619 photo 20
Property 64619 photo 21
Property 64619 photo 22
Property 64619 photo 23
Property 64619 photo 24
Property 64619 photo 25
Property 64619 photo 26
Property 64619 photo 27
Property 64619 photo 28
Property 64619 photo 29
Property 64619 photo 30
Property 64619 photo 31
Property 64619 photo 32
Property 64619 photo 33
Property 64619 photo 34
Property 64619 photo 35
Property 64619 photo 36

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 300 km
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 179 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 3 dnevne sobe, 3 kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm.

Za prodaju
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Kod objekta 56467
  • Kvadratura 347 m²
  • Udaljenost od mora 37 m
Za prodaju
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Kod objekta 50284
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod objekta 63365
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod objekta 35146
  • Kvadratura 582 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 45284
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 48612
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 37779
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 400 000 € 5666 €/m²
  • Kod objekta 51148
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m

Prijava za Newsletter