1 900 000 €
7037 €/m²
Property 45281 photo 1
Property 45281 photo 2
Property 45281 photo 3
Property 45281 photo 4
Property 45281 photo 5
Property 45281 photo 6
Property 45281 photo 7
Property 45281 photo 8
Property 45281 photo 9
Property 45281 photo 10
Property 45281 photo 11
Property 45281 photo 12
Property 45281 photo 13
Property 45281 photo 14
Property 45281 photo 15
Property 45281 photo 16
Property 45281 photo 17
Property 45281 photo 18
Property 45281 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 270 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila, ostava. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, alarm, ostavu.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 49720
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Kod objekta 45281
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod objekta 35146
  • Kvadratura 582 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Kod objekta 47645
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 45284
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 48612
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Kod objekta 62228
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter