2 700 000 €
6429 €/m²
Property 50284 photo 1
Property 50284 photo 2
Property 50284 photo 3
Property 50284 photo 4
Property 50284 photo 5
Property 50284 photo 6
Property 50284 photo 7
Property 50284 photo 8
Property 50284 photo 9
Property 50284 photo 10
Property 50284 photo 11
Property 50284 photo 12
Property 50284 photo 13
Property 50284 photo 14
Property 50284 photo 15
Property 50284 photo 16
Property 50284 photo 17
Property 50284 photo 18
Property 50284 photo 19
Property 50284 photo 20
Property 50284 photo 21
Property 50284 photo 22
Property 50284 photo 23
Property 50284 photo 24
Property 50284 photo 25
Property 50284 photo 26
Property 50284 photo 27
Property 50284 photo 28
Property 50284 photo 29

Detalji

  • Godina izgradnje: 2013
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 73 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 420 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od dnevne sobe. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 4 kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, bazen, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
3 400 000 € 5666 €/m²
  • Kod objekta 51148
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Kod objekta 56466
  • Kvadratura 379 m²
  • Udaljenost od mora 37 m
Za prodaju
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod objekta 45258
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 200 000 € 7881 €/m²
  • Kod objekta 54602
  • Kvadratura 406 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 33063
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
3 200 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 41673
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Kod objekta 62197
  • Kvadratura 510 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Kod objekta 62543
  • Kvadratura 650 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter