230 000 € 220 000 €
2683 €/m²
Property 56643 photo 1
Property 56643 photo 2
Property 56643 photo 3
Property 56643 photo 4
Property 56643 photo 5
Property 56643 photo 6
Property 56643 photo 7
Property 56643 photo 8
Property 56643 photo 9
Property 56643 photo 10
Property 56643 photo 11
Property 56643 photo 12
Property 56643 photo 13
Property 56643 photo 14
Property 56643 photo 15

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2016
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 9500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 82 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 63668
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 3627 €/m²
  • Kod objekta 65408
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
314 800 € 5939 €/m²
  • Kod objekta 63766
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
315 000 € 5727 €/m²
  • Kod objekta 64830
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 4841 €/m²
  • Kod objekta 63704
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 2884 €/m²
  • Kod objekta 65364
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65354
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter