800 000 €
1600 €/m²
Property 54626 photo 1
Property 54626 photo 2
Property 54626 photo 3
Property 54626 photo 4
Property 54626 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 4400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju zgrada od 500 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 4 sprata. na prizemlju se sastoji od ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na trećem spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
680 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 23146
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
680 000 € 1283 €/m²
  • Kod objekta 58993
  • Kvadratura 530 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
800 000 € 1156 €/m²
  • Kod objekta 33981
  • Kvadratura 692 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
890 000 € 1207 €/m²
  • Kod objekta 20539
  • Kvadratura 737 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
650 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 47810
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
980 000 € 1093 €/m²
  • Kod objekta 60917
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
850 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 61606
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 150 000 € 2738 €/m²
  • Kod objekta 36924
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
700 000 € 1400 €/m²
  • Kod objekta 37149
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter