Prodaja - Zgrada 450 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
Na upit
Property 42668 photo 1
Property 42668 photo 2
Property 42668 photo 3
Property 42668 photo 4
Property 42668 photo 5
Property 42668 photo 6
Property 42668 photo 7
Property 42668 photo 8
Property 42668 photo 9
Property 42668 photo 10
Property 42668 photo 11
Property 42668 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 1990
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju zgrada od 450 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
850 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 61606
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
2 750 000 € 2330 €/m²
  • Kod objekta 60032
  • Kvadratura 1180 m²
  • Udaljenost od mora 7400 m
Za prodaju
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 42693
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
210 000 € 700 €/m²
  • Kod objekta 36328
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
960 000 € 1399 €/m²
  • Kod objekta 60875
  • Kvadratura 686 m²
  • Udaljenost od mora 560 m
Za prodaju
650 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 47810
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
580 000 € 2367 €/m²
  • Kod objekta 39603
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 36729
  • Kvadratura 3300 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
920 000 € 1869 €/m²
  • Kod objekta 49129
  • Kvadratura 492 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter