Property 57672 photo 1
Property 57672 photo 2
Property 57672 photo 3
Property 57672 photo 4
Property 57672 photo 5
Property 57672 photo 6
Property 57672 photo 7
Property 57672 photo 8
Property 57672 photo 9
Property 57672 photo 10
Property 57672 photo 11
Property 57672 photo 12
Property 57672 photo 13
Property 57672 photo 14
Property 57672 photo 15
Property 57672 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1936
  • Broj soba: 9
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 215 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju zgrada od 277 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Zgrada Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
920 000 € 1869 €/m²
  • Kod objekta 49129
  • Kvadratura 492 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
695 000 € 4064 €/m²
  • Kod objekta 33171
  • Kvadratura 171 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 53238
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
980 000 € 1093 €/m²
  • Kod objekta 60917
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Kod objekta 42118
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 15400 m
Za prodaju
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Kod objekta 57343
  • Kvadratura 665 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
850 000 € 1049 €/m²
  • Kod objekta 44408
  • Kvadratura 810 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 200 000 € 1883 €/m²
  • Kod objekta 33765
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
950 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 34841
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 050 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 54731
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter