Property 65844 photo 1
Property 65844 photo 2
Property 65844 photo 3
Property 65844 photo 4
Property 65844 photo 5
Property 65844 photo 6
Property 65844 photo 7
Property 65844 photo 8
Property 65844 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1957
  • Godina renoviranja: 2010
  • Broj soba: 6
  • Stanje: Stara zgrada
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3

Sadržaj

  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju zgrada od 419 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Zgrada Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i kamin, grejanje.

Za prodaju
650 000 € 1547 €/m²
  • Kod objekta 30898
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
850 000 € 1057 €/m²
  • Kod objekta 4943
  • Kvadratura 804 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
750 000 € 1271 €/m²
  • Kod objekta 38100
  • Kvadratura 590 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
695 000 € 4064 €/m²
  • Kod objekta 33171
  • Kvadratura 171 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Kod objekta 14855
  • Kvadratura 457 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
635 000 € 1154 €/m²
  • Kod objekta 36277
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Kod objekta 11618
  • Kvadratura 337 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
960 000 € 2051 €/m²
  • Kod objekta 47328
  • Kvadratura 468 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 050 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 54731
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
960 000 € 1411 €/m²
  • Kod objekta 43362
  • Kvadratura 680 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter