960 000 €
1412 €/m²
Property 43362 photo 1
Property 43362 photo 2
Property 43362 photo 3
Property 43362 photo 4
Property 43362 photo 5
Property 43362 photo 6
Property 43362 photo 7
Property 43362 photo 8
Property 43362 photo 9
Property 43362 photo 10
Property 43362 photo 11
Property 43362 photo 12
Property 43362 photo 13
Property 43362 photo 14
Property 43362 photo 15
Property 43362 photo 16
Property 43362 photo 17
Property 43362 photo 18
Property 43362 photo 19
Property 43362 photo 20
Property 43362 photo 21
Property 43362 photo 22
Property 43362 photo 23
Property 43362 photo 24
Property 43362 photo 25
Property 43362 photo 26
Property 43362 photo 27
Property 43362 photo 28

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1983
  • Broj soba: 9
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 10
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 10
  • Udaljeno od mora: 22700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju zgrada od 680 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 4 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, jedne kuhinje, 3 kupatila, ostava. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kuhinje, 3 kupatila. na trećem spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, jedne kuhinje, 3 kupatila. Zgrada Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, parking, lift.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 42668
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Kod objekta 3326
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 59531
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
890 000 € 1207 €/m²
  • Kod objekta 20539
  • Kvadratura 737 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
960 000 € 1399 €/m²
  • Kod objekta 60875
  • Kvadratura 686 m²
  • Udaljenost od mora 560 m
Za prodaju
985 000 € 1970 €/m²
  • Kod objekta 58168
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
960 000 € 2051 €/m²
  • Kod objekta 47328
  • Kvadratura 468 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Kod objekta 14855
  • Kvadratura 457 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 300 000 € 3051 €/m²
  • Kod objekta 19115
  • Kvadratura 426 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
850 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 36233
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m

Prijava za Newsletter