195 000 €
2294 €/m²
Property 56231 photo 1
Property 56231 photo 2
Property 56231 photo 3
Property 56231 photo 4
Property 56231 photo 5
Property 56231 photo 6
Property 56231 photo 7
Property 56231 photo 8
Property 56231 photo 9
Property 56231 photo 10
Property 56231 photo 11
Property 56231 photo 12
Property 56231 photo 13
Property 56231 photo 14
Property 56231 photo 15
Property 56231 photo 16
Property 56231 photo 17
Property 56231 photo 18
Property 56231 photo 19
Property 56231 photo 20
Property 56231 photo 21
Property 56231 photo 22
Property 56231 photo 23
Property 56231 photo 24
Property 56231 photo 25
Property 56231 photo 26
Property 56231 photo 27
Property 56231 photo 28

Detalji

  • Godina izgradnje: 1993
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 85 kv.m na Atici. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 14102
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 689 €/m²
  • Kod objekta 49063
  • Kvadratura 283 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
290 000 € 966 €/m²
  • Kod objekta 47320
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
200 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 53076
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 3733 €/m²
  • Kod objekta 63052
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 694 €/m²
  • Kod objekta 24128
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
168 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 12894
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2062 €/m²
  • Kod objekta 36125
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
168 000 € 740 €/m²
  • Kod objekta 12746
  • Kvadratura 227 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter