200 000 €
2105 €/m²
Property 53076 photo 1
Property 53076 photo 2
Property 53076 photo 3
Property 53076 photo 4
Property 53076 photo 5
Property 53076 photo 6
Property 53076 photo 7
Property 53076 photo 8
Property 53076 photo 9
Property 53076 photo 10
Property 53076 photo 11
Property 53076 photo 12
Property 53076 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 1972
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 95 kv.m na Atici. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
200 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 53076
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
225 000 € 703 €/m²
  • Kod objekta 13112
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
190 000 € 763 €/m²
  • Kod objekta 54741
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 37005
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1069 €/m²
  • Kod objekta 31360
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
280 000 € 3733 €/m²
  • Kod objekta 63052
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 966 €/m²
  • Kod objekta 47320
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
220 000 € 2588 €/m²
  • Kod objekta 14061
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 2409 €/m²
  • Kod objekta 11509
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter