Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 283 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 14102
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1069 €/m²
  • Kod objekta 31360
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
260 000 € 942 €/m²
  • Kod objekta 45234
  • Kvadratura 276 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
195 000 € 689 €/m²
  • Kod objekta 49063
  • Kvadratura 283 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
265 000 € 2409 €/m²
  • Kod objekta 11509
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
168 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 12894
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 2588 €/m²
  • Kod objekta 14061
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
168 000 € 740 €/m²
  • Kod objekta 12746
  • Kvadratura 227 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
205 000 € 2928 €/m²
  • Kod objekta 14343
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 37005
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter