Prodaja - Kuća 80 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Koropi
168 000 €
2100 €/m²
Property 12894 photo 1
Property 12894 photo 2
Property 12894 photo 3
Property 12894 photo 4
Property 12894 photo 5
Property 12894 photo 6
Property 12894 photo 7
Property 12894 photo 8
Property 12894 photo 9
Property 12894 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 1995
  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 80 kv.m na Atici. kuća jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
220 000 € 2588 €/m²
  • Kod objekta 14061
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
192 000 € 3840 €/m²
  • Kod objekta 65172
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 703 €/m²
  • Kod objekta 13112
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
200 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 53076
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 37005
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 763 €/m²
  • Kod objekta 54741
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 1069 €/m²
  • Kod objekta 31360
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
195 000 € 2294 €/m²
  • Kod objekta 56231
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
195 000 € 689 €/m²
  • Kod objekta 49063
  • Kvadratura 283 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
205 000 € 2928 €/m²
  • Kod objekta 14343
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter