165 000 €
2063 €/m²
Property 36125 photo 1
Property 36125 photo 2
Property 36125 photo 3
Property 36125 photo 4
Property 36125 photo 5
Property 36125 photo 6
Property 36125 photo 7
Property 36125 photo 8
Property 36125 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1976
  • Godina renoviranja: 2016
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 80 kv.m na Atici. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
205 000 € 2928 €/m²
  • Kod objekta 14343
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
168 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 12894
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 14102
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 53076
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
225 000 € 703 €/m²
  • Kod objekta 13112
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 13170
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
165 000 € 2062 €/m²
  • Kod objekta 36125
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
195 000 € 2294 €/m²
  • Kod objekta 56231
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 1069 €/m²
  • Kod objekta 31360
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
190 000 € 763 €/m²
  • Kod objekta 54741
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter