400 000 €
2667 €/m²
Property 16499 photo 1
Property 16499 photo 2
Property 16499 photo 3
Property 16499 photo 4
Property 16499 photo 5
Property 16499 photo 6
Property 16499 photo 7
Property 16499 photo 8
Property 16499 photo 9
Property 16499 photo 10
Property 16499 photo 11
Property 16499 photo 12
Property 16499 photo 13
Property 16499 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 1995
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 150 kv.m na Krfu. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 1358 €/m²
  • Kod objekta 49588
  • Kvadratura 368 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
385 000 € 1425 €/m²
  • Kod objekta 54424
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
499 000 € 2169 €/m²
  • Kod objekta 46186
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
450 000 € 1419 €/m²
  • Kod objekta 16725
  • Kvadratura 317 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
530 000 € 450 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56361
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2633 €/m²
  • Kod objekta 32046
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
520 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 49438
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
330 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 8557
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 60177
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 49548
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter