400 000 €
3125 €/m²
Property 61297 photo 1
Property 61297 photo 2
Property 61297 photo 3
Property 61297 photo 4
Property 61297 photo 5
Property 61297 photo 6
Property 61297 photo 7
Property 61297 photo 8
Property 61297 photo 9
Property 61297 photo 10
Property 61297 photo 11
Property 61297 photo 12
Property 61297 photo 13
Property 61297 photo 14
Property 61297 photo 15
Property 61297 photo 16
Property 61297 photo 17
Property 61297 photo 18
Property 61297 photo 19
Property 61297 photo 20
Property 61297 photo 21
Property 61297 photo 22
Property 61297 photo 23
Property 61297 photo 24
Property 61297 photo 25
Property 61297 photo 26
Property 61297 photo 27
Property 61297 photo 28
Property 61297 photo 29
Property 61297 photo 30
Property 61297 photo 31
Property 61297 photo 32
Property 61297 photo 33
Property 61297 photo 34
Property 61297 photo 35
Property 61297 photo 36
Property 61297 photo 37
Property 61297 photo 38
Property 61297 photo 39
Property 61297 photo 40
Property 61297 photo 41
Property 61297 photo 42
Property 61297 photo 43
Property 61297 photo 44
Property 61297 photo 45
Property 61297 photo 46
Property 61297 photo 47

Detalji

  • Godina izgradnje: 1986
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 128 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i baštu.

Za prodaju
375 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 47382
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • Kod objekta 60621
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 61297
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
549 000 € 2786 €/m²
  • Kod objekta 64690
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
405 000 € 3115 €/m²
  • Kod objekta 35180
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 450 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56361
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 900 €/m²
  • Kod objekta 34346
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
480 000 € 2296 €/m²
  • Kod objekta 36677
  • Kvadratura 209 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
500 000 € 1358 €/m²
  • Kod objekta 49588
  • Kvadratura 368 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
480 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 49548
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter