255 000 €
2056 €/m²
Property 52977 photo 1
Property 52977 photo 2
Property 52977 photo 3
Property 52977 photo 4
Property 52977 photo 5
Property 52977 photo 6
Property 52977 photo 7
Property 52977 photo 8
Property 52977 photo 9
Property 52977 photo 10
Property 52977 photo 11
Property 52977 photo 12
Property 52977 photo 13
Property 52977 photo 14
Property 52977 photo 15
Property 52977 photo 16
Property 52977 photo 17
Property 52977 photo 18
Property 52977 photo 19
Property 52977 photo 20
Property 52977 photo 21
Property 52977 photo 22
Property 52977 photo 23
Property 52977 photo 24
Property 52977 photo 25
Property 52977 photo 26
Property 52977 photo 27
Property 52977 photo 28
Property 52977 photo 29
Property 52977 photo 30
Property 52977 photo 31
Property 52977 photo 32
Property 52977 photo 33
Property 52977 photo 34
Property 52977 photo 35
Property 52977 photo 36
Property 52977 photo 37

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1998
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 124 kv.m na Krfu. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i kamin, baštu.

Za prodaju
230 000 € 1036 €/m²
  • Kod objekta 54333
  • Kvadratura 222 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
255 000 € 1593 €/m²
  • Kod objekta 62254
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • Kod objekta 62026
  • Kvadratura 268 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
330 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 11136
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
240 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 29134
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
300 000 € 1578 €/m²
  • Kod objekta 49465
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
240 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 46653
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
285 000 € 1295 €/m²
  • Kod objekta 32639
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 56043
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
270 000 € 1227 €/m²
  • Kod objekta 43996
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter