Prodaja - Zemljište 7000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Kolindros
110 000 €
15 €/m²
Property 32075 photo 1
Property 32075 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
150 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 50404
  • Kvadratura 11850 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 16405
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45055
  • Kvadratura 3850 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
160 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 50662
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
153 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 58308
  • Kvadratura 844 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
90 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 7088
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
110 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 4914
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 34028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
90 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 41081
  • Kvadratura 838 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
95 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 33086
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter