585 000 €
3589 €/m²
Property 61602 photo 1
Property 61602 photo 2
Property 61602 photo 3
Property 61602 photo 4
Property 61602 photo 5
Property 61602 photo 6
Property 61602 photo 7
Property 61602 photo 8
Property 61602 photo 9
Property 61602 photo 10
Property 61602 photo 11
Property 61602 photo 12
Property 61602 photo 13
Property 61602 photo 14
Property 61602 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2012
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 5
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 163 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod objekta 62220
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56923
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod objekta 62221
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
630 000 € 2739 €/m²
  • Kod objekta 65284
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 2080 €/m²
  • Kod objekta 65972
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 61671
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56920
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
587 000 € 3668 €/m²
  • Kod objekta 42645
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter