950 000 €
5758 €/m²
Property 52988 photo 1
Property 52988 photo 2
Property 52988 photo 3
Property 52988 photo 4
Property 52988 photo 5
Property 52988 photo 6
Property 52988 photo 7
Property 52988 photo 8
Property 52988 photo 9
Property 52988 photo 10
Property 52988 photo 11
Property 52988 photo 12
Property 52988 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 1984
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 80 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 165 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod objekta 56256
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod objekta 52316
  • Kvadratura 405 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
950 000 € 7251 €/m²
  • Kod objekta 64741
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Kod objekta 8164
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
840 000 € 6315 €/m²
  • Kod objekta 65020
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod objekta 38662
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
900 000 € 10843 €/m²
  • Kod objekta 64234
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
780 000 € 6393 €/m²
  • Kod objekta 65771
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 6782 €/m²
  • Kod objekta 64890
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter