Prodaja - Vila 450 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
650 000 €
1444 €/m²
Property 23525 photo 1
Property 23525 photo 2
Property 23525 photo 3
Property 23525 photo 4
Property 23525 photo 5
Property 23525 photo 6
Property 23525 photo 7
Property 23525 photo 8
Property 23525 photo 9
Property 23525 photo 10
Property 23525 photo 11
Property 23525 photo 12
Property 23525 photo 13
Property 23525 photo 14
Property 23525 photo 15
Property 23525 photo 16
  • Kod objekta 23525
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 450 m²
  • Površina placa 563 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Sadržaj

  • Parking
  • Garaža

Opis

Na prodaju vila od 450 kv.m u Limasol. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, roštilj, garaža, grejanje, alarm.

Za prodaju
547 000 € 2452 €/m²
  • Kod objekta 42233
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 4687 €/m²
  • Kod objekta 45727
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2879 €/m²
  • Kod objekta 49202
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
575 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 39213
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
900 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 43817
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
577 500 € 3609 €/m²
  • Kod objekta 35682
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
740 000 € 3894 €/m²
  • Kod objekta 32813
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
525 000 € 2386 €/m²
  • Kod objekta 41961
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
580 000 € 3558 €/m²
  • Kod objekta 52036
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter