Prodaja - Vila 167 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador Leivadia
Cena od 399 000 €
2389 €/m²
Property 47099 photo 1
Property 47099 photo 2
Property 47099 photo 3
Property 47099 photo 4
Property 47099 photo 5
Property 47099 photo 6
Property 47099 photo 7
Property 47099 photo 8
Property 47099 photo 9
Property 47099 photo 10
Property 47099 photo 11
Property 47099 photo 12
  • Kod objekta 47099
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 167 m²
  • Površina placa 228 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto Kipar (Kipar) | Leivadia (El Salvador)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 167 kv.m u Larnaka. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51515
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 2301 €/m²
  • Kod objekta 52354
  • Kvadratura 189 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
345 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 44179
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 3356 €/m²
  • Kod objekta 56715
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
540 000 € 2488 €/m²
  • Kod objekta 45435
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 32373
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 41611
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 3558 €/m²
  • Kod objekta 52036
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
415 000 € 2075 €/m²
  • Kod objekta 49184
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
395 000 € 2078 €/m²
  • Kod objekta 48999
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter