130 000 €
896 €/m²
Property 38835 photo 1
Property 38835 photo 2
Property 38835 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 145 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 116 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
160 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41652
  • Kvadratura 4750 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 45525
  • Kvadratura 1904 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
120 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 3341
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
130 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 33059
  • Kvadratura 12179 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 6830
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
150 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 14491
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
180 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 51549
  • Kvadratura 248 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
175 000 € 273 €/m²
  • Kod objekta 63113
  • Kvadratura 640 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
120 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 51042
  • Kvadratura 13250 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter