Prodaja - Zemljište 852 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
80 000 €
93 €/m²
Property 28740 photo 1
Property 28740 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 852 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 100 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
90 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 41081
  • Kvadratura 838 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
110 000 € 146 €/m²
  • Kod objekta 54577
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
100 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 31033
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
85 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 50684
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
75 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 52611
  • Kvadratura 401 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
75 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 30614
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 59575
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
85 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 20263
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
100 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65646
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
80 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 62225
  • Kvadratura 925 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter