Property 52002 photo 1
Property 52002 photo 2
Property 52002 photo 3
Property 52002 photo 4
Property 52002 photo 5
Property 52002 photo 6
Property 52002 photo 7
Property 52002 photo 8
Property 52002 photo 9

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Wifi
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Za izdavanje 1-sprata vila od 101 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking.

Za prodaju
5 200 000 € 7162 €/m²
  • Kod objekta 56468
  • Kvadratura 726 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod objekta 57194
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
950 000 € 12179 €/m²
  • Kod objekta 60124
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61624
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 60634
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 65279
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Kod objekta 56467
  • Kvadratura 347 m²
  • Udaljenost od mora 37 m

Prijava za Newsletter