425 000 €
4620 €/m²
Property 61595 photo 1
Property 61595 photo 2
Property 61595 photo 3
Property 61595 photo 4
Property 61595 photo 5
Property 61595 photo 6
Property 61595 photo 7
Property 61595 photo 8
Property 61595 photo 9
Property 61595 photo 10
Property 61595 photo 11
Property 61595 photo 12
Property 61595 photo 13
Property 61595 photo 14
Property 61595 photo 15
Property 61595 photo 16
Property 61595 photo 17
Property 61595 photo 18
Property 61595 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 66 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 92 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
579 000 € 4991 €/m²
  • Kod objekta 57728
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 59695
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
379 000 € 1973 €/m²
  • Kod objekta 44195
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
490 000 € 2197 €/m²
  • Kod objekta 54643
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 4032 €/m²
  • Kod objekta 56919
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
587 000 € 3668 €/m²
  • Kod objekta 42645
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56921
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 4937 €/m²
  • Kod objekta 65257
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter