280 000 €
2667 €/m²
Property 50485 photo 1
Property 50485 photo 2
Property 50485 photo 3
Property 50485 photo 4
Property 50485 photo 5
Property 50485 photo 6
Property 50485 photo 7
Property 50485 photo 8
Property 50485 photo 9
Property 50485 photo 10
Property 50485 photo 11
Property 50485 photo 12
Property 50485 photo 13
Property 50485 photo 14
Property 50485 photo 15
Property 50485 photo 16
Property 50485 photo 17
Property 50485 photo 18
Property 50485 photo 19
Property 50485 photo 20
Property 50485 photo 21
Property 50485 photo 22
Property 50485 photo 23
Property 50485 photo 24
Property 50485 photo 25
Property 50485 photo 26
Property 50485 photo 27
Property 50485 photo 28
Property 50485 photo 29
Property 50485 photo 30
Property 50485 photo 31
Property 50485 photo 32
Property 50485 photo 33
Property 50485 photo 34
Property 50485 photo 35
Property 50485 photo 36

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bedrooms: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 105 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
320 000 € 285 000 € 1965 €/m²
  • Kod objekta 24933
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 22885
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
395 000 € 2633 €/m²
  • Kod objekta 32046
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 56043
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 61297
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
360 000 € 900 €/m²
  • Kod objekta 34346
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • Kod objekta 60621
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 29134
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
340 000 € 2328 €/m²
  • Kod objekta 65656
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 1593 €/m²
  • Kod objekta 62254
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter