360 000 €
900 €/m²
Property 34346 photo 1
Property 34346 photo 2
Property 34346 photo 3
Property 34346 photo 4
Property 34346 photo 5
Property 34346 photo 6
Property 34346 photo 7
Property 34346 photo 8
Property 34346 photo 9
Property 34346 photo 10
Property 34346 photo 11
Property 34346 photo 12
Property 34346 photo 13
Property 34346 photo 14
Property 34346 photo 15
Property 34346 photo 16
Property 34346 photo 17
Property 34346 photo 18
Property 34346 photo 19
Property 34346 photo 20
Property 34346 photo 21
Property 34346 photo 22
Property 34346 photo 23
Property 34346 photo 24
Property 34346 photo 25
Property 34346 photo 26
Property 34346 photo 27
Property 34346 photo 28
Property 34346 photo 29
Property 34346 photo 30
Property 34346 photo 31
Property 34346 photo 32
Property 34346 photo 33
Property 34346 photo 34
Property 34346 photo 35
Property 34346 photo 36
Property 34346 photo 37
Property 34346 photo 38
Property 34346 photo 39
Property 34346 photo 40
Property 34346 photo 41
Property 34346 photo 42
Property 34346 photo 43
Property 34346 photo 44
Property 34346 photo 45
Property 34346 photo 46
Property 34346 photo 47
Property 34346 photo 48
Property 34346 photo 49

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1998
  • Godina renoviranja: 2006
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 400 kv.m na Krfu. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
530 000 € 450 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56361
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 25506
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 1394 €/m²
  • Kod objekta 24158
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 285 000 € 1965 €/m²
  • Kod objekta 24933
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 3847
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
375 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 47382
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
480 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 40792
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 1504 €/m²
  • Kod objekta 59267
  • Kvadratura 319 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 1513 €/m²
  • Kod objekta 8999
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
405 000 € 3115 €/m²
  • Kod objekta 35180
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter