320 000 € 285 000 €
1966 €/m²
Property 24933 photo 1
Property 24933 photo 2
Property 24933 photo 3
Property 24933 photo 4
Property 24933 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 1935
  • Broj soba: 6
  • Stanje: Stara zgrada
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 5000 km
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Sadržaj

  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 145 kv.m na Krfu. kuća 5 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i baštu.

Za prodaju
405 000 € 3115 €/m²
  • Kod objekta 35180
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 2328 €/m²
  • Kod objekta 65656
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 11136
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
300 000 € 1578 €/m²
  • Kod objekta 49465
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
330 000 € 1650 €/m²
  • Kod objekta 61159
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
300 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 47131
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 16499
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 60177
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 5172 €/m²
  • Kod objekta 49627
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
400 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 22885
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter